Pirkti bilietus

INFORMACIJA PERKANTIEMS BILIETUS INTERNETU

1. Asmeninė informacija apie bilietų pirkėją (vardas ir pavardė, mobiliojo telefono numeris, adresas, el. pašto adresas) yra konfidenciali ir prieinama tik darbuotojams, dirbantiems su bilietų platinimo sistema. Ši informacija reikalinga tam, kad galėtume kokybiškai, greitai ir saugiai suteikti bilietų pardavimo paslaugas. Visais kitais atvejais bilietų pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

2. Pirkdami bilietus į kelis spektaklius, užsakymo formą pildykite į kiekvieną spektaklį atskirai.

3. Perkant bilietus su nuolaida studentai, moksleiviai ir senjorai prie įėjimo į Jaunimo teatrą kartu su bilietu turi pateikti atitinkamą dokumentą – studento, moksleivio ar pensininko pažymėjimą. Nepateikusieji pažymėjimų, patvirtinančių teisę į nuolaidą, į teatrą neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.

4. Vieno bilieto įsigijimo internetu aptarnavimo mokestis – 0,7 €. Aptarnavimo mokesčiui nuolaida netaikoma.

5. Bilietai nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš pirkdami bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į spektaklį ir kelių bilietų Jums reikia.

6. Elektroninio pašto adresą rašykite tiksliai ir taisyklingai, ši informacija būtina sklandžiam bilietų pirkimo procesui užtikrinti.

7. Atlikus mokėjimą bilietai bus išsiųsti nurodytu elektroninio pašto adresu.

8. Gautus bilietus prašome atsispausdinti ant balto A4 formato popieriaus.

9. Vienu elektroniniu bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą. Nukopijavus bilietus, į spektaklį patenka asmuo, pirmas pateikęs bilietą bilietų kontrolės vietoje.

10. Dėl Teatro kaltės neįvykus spektakliui pinigai grąžinami į pirkėjo sąskaitą per 5 darbo dienas. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis į buhalteriją darbo dienomis telefonu (8 5) 261 5328 nuo 8 val. iki 16 val.

11. Jeigu bilietus pirkote iš organizacijos sąskaitos ir norite gauti sąskaitą faktūra, kreipkitės į buhalteriją telefonu ( 8 5 ) 2615328 darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val.

12. Informaciją apie bilietų pirkimą internetu galite gauti telefonu ( 8 5 ) 261 6126 visomis dienomis išskyrus pirmadienį nuo 11 val. iki 18 val.

13. Apie taikomas nuolaidas plačiau skaitykite teatro tituliniame puslapyje, skyrelyje ‘‘nuolaidos‘‘.C.Murillo Tamsos žaidimas Rež. D.Rabašauskas


Liko laiko:
10:00
Dėl bilietų kreipkitės į teatro kasą tel. (85) 2616126